Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 21:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Filmik - prezentacja
PostNapisane: poniedziałek, 30 maja 2011, 22:50 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): wtorek, 18 maja 2010, 22:29
Posty: 304
Filmik - prezentacja reklamujący pantheion i idee projektu - prosze oceńcie :)

Planuje zaprojektować podobny tyle że o wiele lepszy o Asatru :D

_________________
A Moment in Valhalla...

"Czcij Bogów, kochaj kobiety i broń Ojczyzny"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Filmik - prezentacja
PostNapisane: wtorek, 31 maja 2011, 00:43 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 21 sierpnia 2009, 18:56
Posty: 811
Lokalizacja: Orzesze, Śląsk
A możesz zamieścić go gdzieś tu?

_________________
"Can you hear the Spirits of the Earth can you?
Can you hear the Spirits of the Earth can you?
Can you hear the Spirits of the Earth?
Can you hear them call, can you hear them sing?" Damh, the Bard


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Filmik - prezentacja
PostNapisane: wtorek, 31 maja 2011, 13:16 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): wtorek, 18 maja 2010, 22:29
Posty: 304
Co jest na drugim forum mi się link nie wyświetla :? Myślałem że to przez roztargnienie ale widać nie...

http://www.youtube.com/watch?v=7nDeWaiKHks

Teraz powinno być ok :)

_________________
A Moment in Valhalla...

"Czcij Bogów, kochaj kobiety i broń Ojczyzny"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Filmik - prezentacja
PostNapisane: wtorek, 31 maja 2011, 16:00 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 4 października 2007, 10:30
Posty: 636
Lokalizacja: Wilkowo
Viking napisał(a):
Co jest na drugim forum mi się link nie wyświetla :? Myślałem że to przez roztargnienie ale widać nie...

http://www.youtube.com/watch?v=7nDeWaiKHks

Teraz powinno być ok :)


Skoro prosisz o ocnę, to pozwolę sobie na drobną, mam nadzieję konstruktywną, krytykę:
1. To raczej slideshow z podkładem muzycznym, niż film;
2. Jak już się robi coś takiego to warto zdecydować się na jeden format obrazu (albo panoramiczny albo 3:2 albo panscan);
3. Warto też wówczas zdecydować się czy robimy obraz kolorowy czy grayscale;
4 Odniosłem wrażenie, że w ramach pantheion unikane jest pojecie "rodzimowierstwa słowiańskiego", średnio w tym też prezentuje się "rekonstukcjonizm";
5. Jakieś takie mało dynamiczne, ale ze slideshow'ami już tak bywa...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL