Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 16:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pomysł :)
PostNapisane: wtorek, 25 stycznia 2011, 21:27 
Offline
Nadmilczek wprawiony

Dołączył(a): niedziela, 7 lutego 2010, 01:33
Posty: 43
Lokalizacja: Mierzeja Wiślana
Wpadłem wczoraj na świetny pomysł i chciałem się dowiedzieć co o nim sądzicie. :)
Otóż chcę stworzyć sobie coś w rodzaju szczęśliwego amuletu czy zbiornika pozytywnej energii. I wymyśliłem, że znajdę gdzieś odpowiedni do tego celu kamień i kiedy pojadę w tym roku na Przystanek Woodstock będę podchodził do pozytywnie wyróżniających się ludzi i prosił ich o dotknięcie go. Myślę, że dzięki temu kamień jakby naładuje się dobrymi wspomnieniami i będzie potrafił mi pomagać odzyskać humor w gorsze dni. Co wy na to? :)

_________________
gg 8066666


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pomysł :)
PostNapisane: wtorek, 25 stycznia 2011, 21:33 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 19 maja 2008, 20:16
Posty: 423
Lokalizacja: Na Pograniczu, między Malborkiem a Elblągiem
Hmm... pomysł ciekawy. Aczkolwiek pamiętaj, że jeśli ktoś go dotknie, to kamień przejmie nie tylko pozytywną energię ( chyba, że robi to osoba doświadczona w jej kierowaniu ) ale i część osobowości dotykającego. Z jednej strony, dużo pozytywnej energii a z drugiej strony niechciane wpływy, energetyczne śmieci, no i nawet to, że pozytywna energia ale z tak różnych i niedostrojonych do siebie źródeł, może być niefajna :P

_________________

Born of Water
Cleansing, powerful
Healing, changing
I am.


Cokolwiek by się nie działo, My, Czarownice zawsze jesteśmy bezpieczne. To My przydarzamy się innym ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pomysł :)
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2011, 00:22 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): niedziela, 14 listopada 2010, 20:35
Posty: 489
Chcesz zrobic cos takiego to lepiej napisz opowiadanie o kims kto jest dla ciebie takim magazynem pozytywnej energii i wyobraz sobie ze spotykasz sie z ta istota w snach.

Dziala to nadal ale z uwagi na ciezkie przezycia przestalo mi to wystarczac. Moze za jakis czas wszystko wroci do normy.

_________________
Nie /piiiiiiiiiiiiii/ wiedzmy bo gryzie!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pomysł :)
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2011, 08:40 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Myślę, że pomysł jest dobry i wart wypróbowania. Ciekawam, po czym poznasz "pozytywnie wyróżniających się ludzi"? :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pomysł :)
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2011, 15:06 
Offline
Nadmilczek wprawiony

Dołączył(a): niedziela, 7 lutego 2010, 01:33
Posty: 43
Lokalizacja: Mierzeja Wiślana
O z tym akurat nie będzie problemu, tam większość ludzi pozytywnie się wyróżnia :B

_________________
gg 8066666


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pomysł :)
PostNapisane: czwartek, 27 stycznia 2011, 19:39 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 20 stycznia 2011, 10:29
Posty: 59
Lokalizacja: Antarktyda
będziesz do wszystkich podchodzić? ;) salonowy zwierz z Ciebie! :D

_________________
Nie wiem, nie wiem, nie chcę wiedzieć, nie rozumiem, nie wiem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pomysł :)
PostNapisane: piątek, 28 stycznia 2011, 20:34 
Offline
Nadmilczek wprawiony

Dołączył(a): niedziela, 7 lutego 2010, 01:33
Posty: 43
Lokalizacja: Mierzeja Wiślana
Cóż. Normalnie na ulicy bym się na coś takiego nie zdobył. :P Ale na Woodstocku... :B

_________________
gg 8066666


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pomysł :)
PostNapisane: piątek, 28 stycznia 2011, 23:25 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 20 stycznia 2011, 10:29
Posty: 59
Lokalizacja: Antarktyda
Pomysł fajny, skoro uważasz, że jak tak zrobisz to będzie dobrze to znaczy, że będzie dobrze ;) tak myślę :D

_________________
Nie wiem, nie wiem, nie chcę wiedzieć, nie rozumiem, nie wiem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pomysł :)
PostNapisane: sobota, 29 stycznia 2011, 01:13 
Offline
Nadmilczek wprawiony

Dołączył(a): niedziela, 7 lutego 2010, 01:33
Posty: 43
Lokalizacja: Mierzeja Wiślana
Hmm... Dzięki za wsparcie :P

_________________
gg 8066666


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pomysł :)
PostNapisane: sobota, 29 stycznia 2011, 01:16 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 20 stycznia 2011, 10:29
Posty: 59
Lokalizacja: Antarktyda
offtop: ale masz szatański nr gg :D

_________________
Nie wiem, nie wiem, nie chcę wiedzieć, nie rozumiem, nie wiem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pomysł :)
PostNapisane: poniedziałek, 31 stycznia 2011, 02:23 
Offline
Nadmilczek wprawiony

Dołączył(a): niedziela, 7 lutego 2010, 01:33
Posty: 43
Lokalizacja: Mierzeja Wiślana
Tak mi się trafiło. :p Był mi przeznaczony :D

_________________
gg 8066666


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL