Viking napisał(a):
Co jest na drugim forum mi się link nie wyświetla

Myślałem że to przez roztargnienie ale widać nie...
http://www.youtube.com/watch?v=7nDeWaiKHksTeraz powinno być ok

Skoro prosisz o ocnę, to pozwolę sobie na drobną, mam nadzieję konstruktywną, krytykę:
1. To raczej slideshow z podkładem muzycznym, niż film;
2. Jak już się robi coś takiego to warto zdecydować się na jeden format obrazu (albo panoramiczny albo 3:2 albo panscan);
3. Warto też wówczas zdecydować się czy robimy obraz kolorowy czy grayscale;
4 Odniosłem wrażenie, że w ramach pantheion unikane jest pojecie "rodzimowierstwa słowiańskiego", średnio w tym też prezentuje się "rekonstukcjonizm";
5. Jakieś takie mało dynamiczne, ale ze slideshow'ami już tak bywa...