|
Cześć miśki. Studiuję sobie psychologię na UAMie w Poznaniu i mam przedmiot praca empiryczna. Muszę w jego ramach z koleżankami przeprowadzić badania, posługuję się w swoim Kwestionariuszem Orientacji Życiowej Soc-29 A. Antonovskiego. Nawaliły mi dwie osoby, które miały załatwić klucz do tego kwestionariusza, jutro mam konsultację i będę martwa, jeśli nie przedstawię obliczonych korelacji. Jeśli ktoś z was ma coś wspólnego z psychologią i będzie mógł mi pomóc, baaardzo proszę o pilny kontakt... Może komuś z was uda się uratować mi życie.
_________________ Nie wiem, nie wiem, nie chcę wiedzieć, nie rozumiem, nie wiem.
|