Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 04:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ktoś wie co się stało z agni?
PostNapisane: niedziela, 22 listopada 2009, 21:51 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
Mam nadzieję, że nie nawróciła się na chrześcijaństwo ani żadna inna krzywda się jej nie przydarzyła...

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ktoś wie co się stało z agni?
PostNapisane: niedziela, 22 listopada 2009, 22:12 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Poklocila sie ze mna wiec musialem ja zbanowac :evil:

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ktoś wie co się stało z agni?
PostNapisane: niedziela, 22 listopada 2009, 22:20 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 15:12
Posty: 732
Lokalizacja: Tczew / Gdańsk
Proszę nie wierzyć futrzakowi, zmyśla. Nie ma takiej mocy. Agni stwierdziła, że osiągnęła już wszystko w wicca i teraz czas na coś drastycznie innego. Została zatem sufim. Pozdrawia z Bagdadu. :mrgreen:

_________________
"Wyrocznia Bogów to Dziecięcy Głos Miłości w twej własnej Duszy. Usłysz go!" - Aleister Crowley


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ktoś wie co się stało z agni?
PostNapisane: niedziela, 22 listopada 2009, 22:22 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Driadko, a myslisz, ze kto jej kupil tam bilet? :twisted:

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ktoś wie co się stało z agni?
PostNapisane: niedziela, 22 listopada 2009, 22:23 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
Ja tak czułem, że jej duchowość jej jakoś tak wielokrotnie złożona...

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ktoś wie co się stało z agni?
PostNapisane: niedziela, 29 listopada 2009, 21:48 
Lucky napisał(a):
Mam nadzieję, że nie nawróciła się na chrześcijaństwo ani żadna inna krzywda się jej nie przydarzyła...

Dziekuje za pamiec i troske Lucky. Z tym chrzescijanstwem to raczej marne szanse.

Hajdamaka napisał(a):
Poklocila sie ze mna wiec musialem ja zbanowac :evil:

Teraz Kocie dostaniesz w drugie ucho i na prawde bedziesz mnie musial zbanowac :wink:

Driada napisał(a):
Agni stwierdziła, że osiągnęła już wszystko w wicca i teraz czas na coś drastycznie innego. Została zatem sufim. Pozdrawia z Bagdadu. :mrgreen:

Po dwoch tygodniach krecenia sie z derwiszami doszlam do wniosku ze pora wracac na forum. Nigdy nie chcialam byc od niczego uzalezniona bo czlowiek uzalezniony w moim terminarzu rowna sie niewolnik a ja chce byc wolna. Kiedy wiec zaczelam podejzewac ze jestem uzalezniona od forum, musialam sobie udowodnic ze jednak mam silna wole i jak chce to moge przestac tutaj zagladac. A teraz, mysle ze dwa tygodnie odwyku wystarczy.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ktoś wie co się stało z agni?
PostNapisane: niedziela, 29 listopada 2009, 23:31 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
Skoro zguba się znalazła przerywamy kampanię poszukiwawczą

Obrazek

WB :)

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ktoś wie co się stało z agni?
PostNapisane: poniedziałek, 30 listopada 2009, 00:15 
:lol: Lucky jesli ty mnie takim plakatem poszukiwales to nie dziwie sie ze mnie nie znalazles. Dodaj troche centymetrow w talii, odejmij troche wzrostu, narysuj troche zmarszczek aby twarz byla o jakies 10 lat starsza, zmien kolor wlosow, odbierz ten glamour i zamien mikrofon na miotle (mam pierwszy stopien sluchu - jak graja to slysze) to moze wtedy ktos mnie rozpozna. Ogolnie jestem bardziej w stylu Corpse Bride Tima Burtona niz Jessiki Rabbit.

Ale mile mnie przywitales, wielkie dzieki.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ktoś wie co się stało z agni?
PostNapisane: wtorek, 1 grudnia 2009, 20:16 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Cytuj:
Teraz Kocie dostaniesz w drugie ucho


Trzymam za slowo :mrgreen:

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ktoś wie co się stało z agni?
PostNapisane: wtorek, 1 grudnia 2009, 23:09 
Hajdamaka napisał(a):
Trzymam za slowo :mrgreen:

Trzymaj, trzymaj, w nowym roku jakos bede w Polsce i pewnie w Warszawie to sie z przyjemnoscia przypomne. :P


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ktoś wie co się stało z agni?
PostNapisane: środa, 31 sierpnia 2011, 19:31 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 17 kwietnia 2011, 22:34
Posty: 168
agni napisał(a):
:lol: Lucky jesli ty mnie takim plakatem poszukiwales to nie dziwie sie ze mnie nie znalazles. Dodaj troche centymetrow w talii, odejmij troche wzrostu, narysuj troche zmarszczek aby twarz byla o jakies 10 lat starsza, zmien kolor wlosow, odbierz ten glamour i zamien mikrofon na miotle (mam pierwszy stopien sluchu - jak graja to slysze) to moze wtedy ktos mnie rozpozna. Ogolnie jestem bardziej w stylu Corpse Bride Tima Burtona niz Jessiki Rabbit.
oj, Agni, za dużo autokrytycyzmu :P
Miałam zaszczyt i przyjemność poznać Cię niedawno osobiście to wim co mówię ;)
Jesteś piękna, zgrabna i niesamowicie kobieca - i to się z obrazkiem Lucky'iego wypisz wymaluj zgadza :D . Jak i z Corpse Bride Obrazek :D
agni napisał(a):
Ogolnie jestem bardziej w stylu Corpse Bride Tima Burtona niż Jessiki Rabbit.
stylu (ubioru) to może i tak ;), ale co do
Cytuj:
Dodaj trochę centymetrow w talii
to : Obrazek Obrazek Obrazek i Obrazek
jest ta "pogrubiona" talia? :lol: :mrgreen: . Tak, to to by się zgadzało :D

a mikrofon? oj, tam oj tam ;) ("nie można mieć wszystkich talentów" :lol: )

_________________
Ziemia moim ciałem,
woda moją krwią.
Powietrze - oddechem,
ogień siłą mą!
:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL